Már a 3. gyergya is meggyulladt

2020. november 30-án délelőtt a Szent Miklós Óvoda Méhecske csoportjában izgatottan vártuk óvodánk lelki vezetőjének, Dani atyának az érkezését.

Különleges délelőtt volt számunkra ez, hiszen Advent 3. hetéhez érkeztünk és a mi csoportunk gyújthatta meg az óvodai közös adventi koszorún a 3. gyertyát, éneklés és imádság kíséretében. Azért is volt nagy öröm ez nekünk, mert görögkatolikus egyházunkban a Karácsony előtti bűnbánati időszak feléhez érkeztünk. Ezen a héten várjuk óvodánkhoz Szent Miklós püspök követét, a Mikulást.

Tóthné Varga Andrea

óvodapedagógus